Anasayfa Kurumsal

Kurumsal

“Geleceği Öngörmeden Bugünü Kazanamazsınız!”

Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama (OT/VT) Teknolojileri ve Uygulamaları alanında sektördeki profesyonel çözümler ve sonuç odaklı çalışmalar üretebilen bilişim firması eksikliğini farkeden alanında uzman bir ekibin 2009 yılında bir araya gelmesiyle kurulan LUNA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. hizmet verdiği firmalara katma değerli çözümler sunarak alanında Türkiye Lideri olma yolunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Gün geçtikçe daha da büyüyen Luna Bilişim hizmet alanında Türkiye’nin Global pazardaki yerinin güçlendirilmesine ve gelişimine yadsınamaz katkılar sağlayan önemli projeler gerçekleştirmektedir.

Kamu, FMCG, Lojistik, Telekomünikasyon ve Özel Sektör paydaşlarına sunduğu hizmetler ve uyguladığı projelerdeki başarıları ile fark yaratan Luna Bilişim en iyiyi en optimum şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Luna Bilişim alanlarında Dünya’nın en büyük üreticilerinin doğrudan ithalatçısı olarak ürünlerinin iç pazarda satışını gerçekleştirmekte ve eş zamanlı olarak satışını yaptığı ürünlerin yetkili servis noktası olarak satış sonrası desteği ile güven veren hizmet anlayışını benimsemektedir

Luna Bilişim’in Ürün Satışını Gerçekleştirdiği Bazı İş Ortakları;

» Zebra
» Honeywell
» Bluebird
» M3 Mobile
» Panasonic
» LG
» Samsung
» NCR
» Soti
» Datamax
» Datalogic
» İntermec
» Cognex
» Adobe

Alanında uzman ekibinin yetkinlikleri ile Global anlamda farkını kanıtlamış markaların ürettiği güncel teknolojiyi bir araya getiren Luna Bilişim anahtar teslim çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

DAVRANIŞ KURALLARIMIZ →