Anasayfa Haber - Duyuru Luna Bilişim, Extreme Network Türkiye İş Ortağı Oldu

Luna Bilişim, Extreme Network Türkiye İş Ortağı Oldu

Luna Bilişim, ABD merkezli Extreme Networks ile iş ortaklığına başladı. 
Luna Bilişim bu iş ortaklığı sayesinde, Extreme Networks’un sunduğu kablolu ve kablosuz ağ sistemlerini, küçük projelerden çok yüksek kapasiteli veri merkezlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerine çözüm sağlayacak. İhtiyaç duyulması halinde, çalıştığı iş ortaklarına, proje öncesi ve sonrası teknik destek hizmeti de verecek olan Luna Bilişim, bu alanda uzman satış ve teknik kadrosu ile hızlı ve kaliteli hizmet sunacak.

Extreme Networs Hakkında 
Extreme Networks, kablolu ağlardan kablosuza, masaüstü iş istasyonlarından yüksek kapasiteli global veri merkezilerine dek uçtan uca, 100% ağ çözümleri sunmaktadır. Dünya üzerinde, 20.000’den fazla müşterisi ile 80 ülkede hizmet sunmaktadır. Müşterileri arasında dünyanın önde gelen işletmeleri ve lider kuruluşları, eğitim kurumları, devlet kurumları, sağlık kuruluşları ve hastaneler de yer almaktadır. Şirket, 1996 yılında kurulmuştur ve merkezi San Jose, California’dadır.

Kablolu ve kablosuz ağ sistemlerini yazılım ve analiz programları ile destekleyerek, küçük projelerden çok yüksek kapasiteli veri merkezlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan ABD merkezli Extreme Networks, şirket veri merkezleri için yüksek performanslı Switching and Routing ürünleri, malzemeleri ve Core-to-Edge ağları, kablosuz ve kablolu lan erişimi, Unified Network Management and Control ürünleri bünyesinde üretmektedir.