Anasayfa Haber - Duyuru Luna Bilişim, Bu Yıl da Deloitte Teknoloji Fast50’de!

Luna Bilişim, Bu Yıl da Deloitte Teknoloji Fast50’de!

Luna Bilişim Teknolojileri olarak Türkiye’deki hızlı büyüme başarı öykülerinden birine daha imza atarak, Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2015 Programı’na giren kuruluşlar arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Luna Bilişim Teknolojileri, Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü, prestijli Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2015 Programı’nda yer aldı. Kuruluşların 2011-2014 yılları arasında net satış gelirlerinde kaydettikleri büyümeye göre programda yer almaya hak kazanıyor.

Düzenlenen törende ödül, Luna Bilişim Kurucu Ortağı Levent Öztaş’a takdim edildi. Luna Bilişim olarak bu yıl bir kez daha başarılı bir büyüme kaydederek Deloitte Fast 50 Türkiye 2015 Programında yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Başarımızda emeği geçen tüm Luna Bilişim ekibine, bize her zaman güvenen müşterilerimize ve tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2015 Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2011 yılında en az 50.000 Euro, 2014 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor.