Anasayfa Çözümler Soti Çözümleri

Soti Çözümleri

SOTI ONE Platform – Her şeyi birbirine bağlar

SOTI ONE Platform – Her şeyi birbirine bağlar İşletmeniz için kritik olan operasyonlar artık daha büyük ve önemli. Daha fazla cihaz, işletim sistemi ve uzaktan çalışanla, her şeyin daha hızlı, güvenli ve güvenilir olması şart. SOTI ONE Platform, mobil operasyonlarında maliyeti, karmaşıklığı ve kesinti süresini en aza indirmek isteyen global firmaların güvendiği entegre çözümdür. SOTI ONE Platform, uygulama geliştirmeden Kurumsal Mobilite Yönetimine (EMM), cihaz sorunlarının uzaktan çözümünden cihaz performansına ilişkin analizler sağlamaya, Nesnelerin İnterneti (IoT) çözümlerinin yönetilmesinden hassas bilgileri güvence altına almaya kadar tüm işlemleri sadeleştirir.

detay

SOTI SNAP

SOTI Snap, işletmeler için tasarlanmış,platformlar arası mobil uygulama geliştirme çözümüdür. İhtiyaç duyulan mobil uygulamaların, özel kaynak gerektirmeden hızlı ve uygun maliyetle oluşturulmasını sağlar.

detay

SOTI MOBICONTROL

SOTI MobiControl, Kurumsal Mobilite Yönetimini (EMM) hiç olmadığı kadar kolay hale getirir. Dağıtımdan hizmet dışı bırakmaya, tüm yaşam döngüsü boyunca her form faktörü ve işletim sisteminde, tüm cihazların ve uç noktaların güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlar

detay

SOTI XSIGHT

Cihazlar sahada bozulduğunda, SOTI XSight bu cihazları ilk çağrıda ve hızlı bir şekilde tekrar çalışır duruma getirir. SOTI XSight, SOTI MobiControl ile entegre olur ve uygulama ile mobil cihaz sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar. BT yöneticileri, gelişmiş tanılama ve analitikten yararlanarak performansı iyileştirebilir ve iş açısından kritik mobil operasyonların işletim maliyetlerini azaltabilir.

detay

SOTI CONNECT

SOTI Connect, bir kuruluştaki IoT özellikli cihazlar için eksiksiz yaşam döngüsü yönetimi sağlayan bir IoT çözümüdür. Esnek, veri odaklı mimarisi, cihazların hızlıca desteklenip yönetilmesini sağlayarak IoT girişimlerinin dağıtım süresini azaltır.

detay

SOTI IDENTITY

SOTI Identity, SOTI ONE Platform çözüm grubuna basit ve güvenli erişim sağlar. Merkezi kullanıcı kimlik doğrulaması, tek oturum açma ve rol yönetimi sunarak kuruluşların kesintisiz, entegre mobilite yönetimi iş akışlarını oluşturmasına olanak tanır.

detay

SOTI PULSE

SOTI Pulse, SOTI iş ortakları ve müşterilerine yönelik bir online topluluktur. Mobilite ve IoT dağıtımlarından en iyi şekilde yararlanabilmeleri için müşterilerin ürün uzmanları ve diğer çözüm sağlayıcılarıyla iletişime geçmelerini, bağlantı kurmalarını ve birlikte çalışmalarını kolaylaştırır.

detay