MENÜ

Dijital tabela yazılımıyla desteklenen dijital tabela, perakende, hızlı servis restoranları, kurumsal iletişim, finans, eğlence, otomotiv, sağlık, eğitim ve çok daha fazlasını içeren bir dizi pazarda kullanılabilir.

Scala platformuna dünya çapında güvenilir ve kademesiz özelleştirilebilir, ancak kutunun dışında kullanımı basit sezgisel şablonlara ve web tabanlı arayüze sahiptir. Neredeyse tüm veri veya içerik kaynaklarıyla entegre olur kararlı, ölçeklenebilir ve kanıtlanmış Scala Enterprise adı verilen dijital tabela yönetim sistemimiz olan platform, perakendecilerin, işverenlerin ve pazarlamacıların belirli bir kitleye, yere ve zamana yönelik mesajlara odaklanarak iletişimi uyarlamalarına olanak tanır.

Merkezi olarak yönetilen ve yerel olarak güncellenebilen bir içerik yönetim sistemi (CMS), kitlelere, müşterilere, personele ve ziyaretçilere mesajlaşmayı kontrol etmenizi ve özelleştirmenizi sağlar. Esnek zamanlama seçenekleri, izin tabanlı kullanıcı rolleri ve ağ izleme özellikleri ile ağınızın yönetilmesi daha kolay olacaktır. Bu sistem, pazarlama ve içerik geliştirme ekipleri için bu kullanıcı dostu yetenekleri sağlamak üzere Scala İçerik Yöneticisi, Tasarımcı ve Scala Player'ı içerir. Kullanımı kolay bir oynatma listesi formatı, içerik, resim, video ve hatta sosyal, hava durumu tahminleri veya haberler gibi canlı yayınların organize edilmesine ve zamanlanmasına olanak tanır. Örneğin, bir hızlı servis restoranında, menü öğeleriniz gün boyunca değişirse, gün bölümlendirme, kullanılabilirlik değiştiğinde ve ne zaman değiştiğini veya günün saati, hava durumu veya mevcut yerel koşullara göre öğeleri kaldırmak için dijital tabela kullanabilirsiniz. popülerlik veya sınırlı zaman teklifleri teşvik.
maxresdefault.jpg

Geri Dön «