MENÜ

MagicInfo VideoWall

Samsung MagicInfo VideoWall sayesinde LFD iletişimlerinin geleceğini görüyorsunuz. Basit ve çok amaçlı yazılım, nerede olursanız olun kesinlikle paylaşmak istediğiniz içerikleri görüntülemenize olanak tanır. Ekranın maksimum etki için yataydan dikeye geçme özelliği de dahil olmak üzere izleyicilerinize ilham verin, onları cezbedin ve büyüleyin. Bir yandan dünyanın en geniş video duvarını oluşturmak için 250 adede kadar LFD ünitesi ile video duvarınızı her yöne çevirerek görüş açınızı genişletirken öte yandan da ekranın tamamındaki mükemmel HD kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca sezgisel ve uzaktan arabirim sayesinde içerikleri kolayca ve hızlıca planlayabilir ve aygıt ve uygulamaları yönetebilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Video Duvarı

250 adede kadar ekrandan oluşan dünyanın en büyük tekli ekranı olan video duvarınızı yapılandırma gücü sayesinde geniş ve etkileyici bir görsel deneyim yaratın. Maksimum etki için ekranların görsel ve işitsel efektlerini ayrı ayrı kontrol etmenin tadını çıkarın.

Bilgisayar Ekranını Video Duvarına Gönderin

Daha fazla perspektif ekleyerek mesajınızın etkisini arttırın. Önceden yüklü video ve görüntülerle bilgisayar ve Samsung IP kamerası gibi harici aygıtlardan gerçek zamanlı olarak birden fazla canlı ekranı entegre ederek içeriklerinizi mükemmel bir şekilde görüntüleme teknolojisini kişiselleştirin.

İnteraktif Hareket, Kolay Zoom ve Hızlı Sahne Değişimi

İçeriklerinizi basit ve merkezi bir kontrol panelinden özgürce düzenleyin ve özelleştirin. Ekrandaki içerikleri gerçek zamanlı olarak etkili ve mükemmel bir şekilde konumlandırma, düzenleme, yakınlaştırma ve yeniden boyutlandırma gücüne sahipsiniz. Ayrıca istediğiniz tam etkiyi yaratmak için birden fazla görüntüyü ve çok çeşitli çözünürlükleri hızlıca ve kolayca entegre edebilirsiniz.

Geri Dön «