MENÜ

Online Cihaz Takibi için tıklayınız. *  (bu servisimiz geçici olarak hizmet dışıdır)

Luna Bilişim Teknolojileri olarak Zebra, İntermec, Olivetti, NCR, Datalogic, Honeywell, M3 Compia, Cognex, Datamax ürünlerinin teknik servis hizmetini vermekteyiz.Ve bu markaların da aynı zamanda yetkli servis noktasıyız.

Türkiye’nin teknolojik ürünlerini buluşturan bir marka olan Luna Bilişim, satış sonrasında 7/24 Teknik Servis Hizmeti ile bir ilke imza atarak tüketicilerinin hizmetine sunmuştur. Konusunda uzman teknik servis personeli ile, gece-gündüz demeden haftasonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz servis hizmeti vermektedir.

Luna Bilişim Teknik Servis’in tüketicilerine sunduğu bu hizmet sadece telefon ile teknik destek şeklinde bir uygulama olmayıp, yapılacak bakım anlaşmalarına bağlı olarak geceyarısı - sabah zaman dilimi aralığında gelen müracaatlara da en kısa sürede yerinde hizmet verilmektedir.

Güleryüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça – işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça-servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketici müracaatlarına en kısa sürede hizmet verilerek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Luna Bilişim Teknik Servis tarafından uygulanmakta olan “Ek Garanti Paketleri” ve “Bakım Sözleşmesi” kampanyaları ile tüketicilerin satın aldıkları cihazlardan uzun yıllar boyunca, en uygun maliyetlerle, maksimum faydayı sağlaması hedeflenmektedir.

Luna Bilişim tarafından uygulanmakta olan Garanti ve Bakım Kampanyalarımız hakkında 0216 415 73 27 veya 0860 600 00 02 numaralı Luna Bilişim çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Online cihaz takibi ile Servisimize gönderdiğiniz ürününüzün onarım sürecini rahatlıkla takip edebilirsiniz.

*Ayrı bir sayfaya yönlendireceksiniz. Bu servis lunabilisim iştiraki olan lunacot.com adresi üzerinden hizmet vermektedir.