MENÜ

Luna Mobil Satış Sistemi işletmedeki bütün fonksiyonların bütünleşik olarak çalışmasını sağlayan ve analiz edebilen bütünsel bir yazılım otomasyon sistemidir.

Bilgi Bankası olarak Microsoft SQL Server kullanır. MSSQL Server açık veri yapısı sayesinde uygulamalara hız, güvenlik, “0” veri kaybı, şeffaflık ve ölçeklenebilirlik sağlar.

Yazılım otomasyon sistemi en son teknoloji ile üretilmiştir. Microsoft. Net teknolojileri ile hazırlanmış mobil uygulamalar ile uzaktan online merkez – araçlar veri iletişimini sağlar. Web servis teknolojisi ile uzak veri iletişimi için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.

Luna Mobil Satış Sistemi Sıcak satış (müşteri yerinde (araçta) faturalama) ve soğuk satış (müşteri yerinde sipariş toplama ve merkezde faturalama) her iki sistemi de ihtiva eder. Online ve offline (merkeze veri aktarımı gün sonunda) çalışabilir.

Luna Mobil Satış Sistemi Yöneticiler için Google map üzerinden satış elemanlarının gerçekleştirdikleri rotayı diğer bir deyişle hangi saatte rotadaki hangi müşteriyi ziyaret edip, etmediklerini, ne işlemler yaptıklarını online olarak izleme olanağı sunar. Online izleme olanağı olmayan sistemlerde yöneticiler gün sonunda satış elemanlarının gerçekleştirdikleri rotayı izleyebilirler.

 

3.jpg

El Terminali (PDA) programından bazı ekranlar 

4.jpg