MENÜ

Ekran Resmi 2020-04-09 13.46.52.png

MDM-Mobile Device Management

SOTI Inc. 10 yılı aşkın Kurumsal Akıllı Cihaz Yönetimi sektöründe lider olarak dünya çapında 80.000’den fazla müşterisi bulunan ve milyonlarca cihazlarda lisanslı ürün satışı gerçekleştirmiş bir Şirket’dir. 

Uluslararası alanda ödüllere layık görülmüş MDM (Mobile Device Management) çözümü MobiControl ile şirket ve kurum bünyesinde bulunan tüm taşınabilir ve masa üstü akıllı cihazları işletim sistemi ayırmaksızın (Windows, Android, Apple iOS, Blackberry OS) kolaylıkla tek merkezden yönetmenizde yardımcı olur. Mobile Device Management (MDM - Mobil Cihaz Yönetimi), yazılımı, şirketlere dağıtılan mobil cihazların güvenliğini sağlar, izler, yönetir ve destekler. Şirket ağındaki tüm Android, Windows mobile, Windows, ios kısacası bütün mobil cihazları internet erişimi sağlanan her yerden izlemenizi, güvenliğini sağlamanızı, yönetmenizi ve desteklemenizi sağlar. Bu yazılımla, tüm veri ve kurulum ayarlarını kontrol edebilir, tüm mobil ortamınızda gerçek zamanlı görüş elde edebilir ve tüm cihazlar üzerinde tutarlı politikalar uygulayabilirsiniz.

Hızlı ve kolay kullanımlı bir uçtan uca güvenli hareketlilik önerisidir. SOTI MobiControl basittir. Kilitleme ayarları, veri şifreleme ve kimlik doğrulama ilkeleri verilerinizin korunmasını garantiler. Önemli özellikleri arasında, gerçek zamanlı uzak masaüstü görüntüleme, gelişmiş tanı araçları ve konum izleyici de bulunur. Etkin uzaktan yönetim ve paha biçilemez kurumsal güvenliğin sağladığı yüksek hareketlilik maliyeti tasarrufu ile bu çözüm bir mobil iş gücünün toplam sahip olma maliyetini azaltmakta ideal yöntemdir.