MENÜ

Luna Kantin Otomasyonu okullar, dersaneler, hastaneler, spor salonları, çok çalışanlı iş yerleri ve benzeri işletmeler için hazırlanmış, ön ödemeli alışveriş programıdır.

Luna Kantin Otomasyon sistemi bir veya birden fazla lokasyona(şube, kampüs vb.) sahip işletmelerdeki tüm imkanlardan öğrenci veya kayıtlı müşterilerin yararlanmasını ve bütün fonksiyonların bütünleşik olarak çalışmasını sağlayan ve analiz edebilen bir yazılım otomasyon sistemidir.

Bilgi Bankası olarak Microsoft SQL Server kullanır. MSSQL Server açık veri yapısı sayesinde uygulamalara hız, güvenlik, “0” veri kaybı, şeffaflık ve ölçeklenebilirlik sağlar.

Luna Kantin otomasyon sistemi en son teknoloji ile üretilmiştir. Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar için hazırlanmış self servis sipariş verme programı ve kasa programı sipariş ve satış işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. .NET web servis yazılımları ile merkez ve şubeler arasında online uzak veri iletişimini sağlar. Web servis teknolojisi sayesinde uzak veri iletişimi için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.

5.jpg

 

  • Ön ödemeli sistem sayesinde satış sonrası tahsilat süresi en aza indirgenir.
  • Self-Servis sipariş kioskları siparişin işletme/tesis içindeki değişik yerlerden alınmasını6.jpg sağlar, matfaktaki birikmeleri engeller.
  • Sipariş ekranındaki “Salon Seçimi” siparişin hangi mutfakta hazırlanacığına ve hangi salonda servis edileceğini belirler.
  • Opsiyonel üretim kioskları sayesinde mutfak, siparişin hazır olduğunu bildirebilir ve aynı anda salondaki bilgi ekranlarından gösterilebilir.
  • Yönetimsel ve günlük ihtiyaçlar bazında detaylı analiz ve raporlar alınabilir.