MENÜ

0.jpgKurumsal Güç, Windows Düzeyinde Basit Kullanım İmkanıYüksek kalitede etiketlerin yazdırılması; imalat, depolama ve dağıtım gibi tedarik zinciri işlevlerini yönetmenin sadece bir yanıdır. Bu nedenle BarTender hem tek başına hem de diğer yazılım uygulamalarınızın bir parçası olarak çalışmaimkanına sahiptir. Gelişmiş entegrasyon, gelişmiş yazıcı yönetimi ve gelişmiş güvenlik işlevleri, dünyanın en gelişkin etiket yazılımı paketinin size sunduğu imkanların sadece bazılarıdır. 
Tartışmasız Lider Seagull Scientific, gerçek Windows etiket yazdırma alanında dünya lideridir. Hatta, BarTender, hem lazer hem de termal yazıcılar için destek sunan ilk Windows etiket yazılımıydı. Bugün, etiket ve RFID etiket yazıcıları için gerçek Windows sürücüleri geliştirme alanında dünya lideriyiz. 110’dan fazla ülkede yüzbinlerce kullanıcı için BarTender, etiket alanındaki en kolay ve en güvenilir yazılımdır. Sizin için doğru Windows etiket yazılımını seçmek oldukça kolaydır: Bu işi en uzun süredir yapan şirket olmamızın yanı sıra, en iyi yapan da biziz.

Halihazırda Windows`un desteklediği laser, ink-jet, dot-matrix yazıcılara ek olarak, biz de sayısız endüstriyel nitelikteki etiketler için kendi gerçek Windows sürücümüzü geliştirdik. Ve tabii ki sürücülerimiz sadece Windows programlarıyla çalışabilmektedir.

  • Yazdırma (print) yada geliştirme esnasında girilen klavye verileri.
  • Otomatik sıralanmış veri dizileri.
  • Otomatik zaman ve tarih değerleri.
  • Dört farklı metin formatı.
  • ODBC data sources, including most databases and spreadsheets. (Advanced data reporting capabilities include SQL Select statements and Query by Example.)
  • SAP IDocs den doğrudan giriş

Gerçek bir Windows uygulaması olarak düşünülmüş Bar Tender tasarlanırken, diğer uygulamalarla ortak çalışabilme yeteneğine çok büyük önem verilmiştir.Bu sayede, çok yönlü veri aktarımı ve Bar Tender'ı diğer programlardan da kontrol etmenin üç kolay yolu ortaya çıkmıştır.

  • Etiket verilerini veri tabannlarından aktarım
  • Bar Tender`ı diğer programlardan ve onlarla birlikte yönetmek
  • Bar Tender`ı Enterprise Yazılım Uygulamaları ile bütünleştirmek.

Bar Tender`a karşı olan ilginin çok büyük bir ivmeyle artmasına karşın, mağaralarımızda dinlenmeye çekilmiyoruz. Geliştirme kadrolarımız Bar Tender` a yeni özellikler yükleyebilmek için her zaman yoğun bir çalışma içindedirler. Aşağıda Bar Tender`ın en son eklenen özelliklerinden bazılarının listesini bulacaksınız.
Enterprise En güçlü yazılım entegrasyon kapasitesi. Yazici sayisina gore lisanslandırma ile sınırsız işletim sistemi kullanıcısı olmasina olanak tanır. Üç baskımız geniş kapsamlı özellikler ve kullanıcı gereksinimlerine cevap vermektedir.

Professional  Enterprise bütün dizayn özellikleri ve veri erişiminin çoğu, sınırlı entegrasyon. Lisanslandırma kullanıcı sayısına göredir, yazıcı sayısı sınırsızdır.

Basic BarTender en önemli dizayn özellikleri, ama harici veri kaynakları ve entegrasyon yoktur. Lisanslandırma Professional ile aynıdır.