MENÜ

Ekran Resmi 2020-04-02 13.48.14.png

Signage Uygulamalarında Çözüm Ortağınız

Digital Signage/Kurumsal Tv konsepti Türkiye’de belirli bir pazar payına ulaşmış durumdadır. Luna Bilişim bu pazardaki payını arttırarak Luna Medya’yı hayata geçirmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, kişilere ve firmalara özel beklentilerini karşılayacak çözümlerimiz;

 • Ekran Resmi 2020-04-02 14.51.28.pngKurumsal Tv Çözümleri 
 • Videowall ve LED Wall Ekranlar
 • Totem ve Kiosk Modelleri
 • Digital Yönlendirme ve Bilgilendirme Ekranları
 • Toplantı Odası, Havaalanı, Hastane, Otel, Market ve Mağaza Çözümleri
 • Dokunmatik Ekranlar
 • Store Radio Sistemleri
 • Menü Ekranları
 • Officeboard
 • Akıllı Tahta
 • Tabletler
 • Medya İçerik Yönetim Hizmetleri
 • Yazılım Çözümleri

Kısa bir zamanda çeşitli markalar ile iş ortaklığımız sonucunda siz müşterilerimize proje bazlı olarak doğrudan ithalat yetkisi ve özel indirimler sunabileceğimiz konuma geldik. Tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun alternatifli çözümler üretebilmekteyiz. Digital alanda geliştirilen tüm yenilikleri takip ederek siz üşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çıktığımız bu yolculukta, siz müşterilerimize en iyi çözümü ve kaliteli hizmeti sağlamak başlıca misyonumuzdur.

Digital Signage Çözümleri

Günümüzde bilgi akşını takip etmek için sizce hangi araçları kullanmalıyız?  Hangi araçlar ile daha çok tüketiciye dokunabilir ve doğru bilgilendirme yapabiliriz? Bu soruların arkasında yatan cevap “Görsel İletişim”. Ne kadar dikkat çekmek istediğiniz ile doğru orantılı olarak artan pazarlama ve görsel iletişim ihtiyaçlarınızı doğrudan gidermek için Digital Signage başlığı altındaki kırılımlardan faydalanmak artık kaçınılmaz oldu. 

Bilgiyi doğrudan iletim anlamında yapılan yatırımlarda, toplu taşıma araçlarının istasyon ve durakları, hastaneler ve kamu kurumları başlıca uygulama alanları içerisinde yer almaktadır. Arka planda çalışan yazılım desteği ile hiyerarşik olarak videowall ve ekranlarınızı yönetebilir, operasyonunuzun bulunduğu bölgeye göre içerik düzenleyebilir ve istediğiniz zaman aralığında yayınlayabilirsiniz.

Digital Signage - Ekran ve İçerik yönetimi artık lüksten ziyade bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. İstediğiniz bilgiyi istediğiniz zaman iletmek ve yönlendirmek artık sizin elinizde. Bunu ön gören birçok müşterimiz tercihlerini bu ihtiyaç doğrultusunda Luna Bilişim ile iş birliği kurarak gidermeye karar verdiler...

Luna Bilişim olarak ihtiyacınıza uygun ekranların (videowall, LED vs.) kurulumunu, servis ve yazılım desteğini uzman ve tecrübeli kadromuz ile sağlayarak yolumuza devam ediyoruz.

Ekran Resmi 2020-04-02 13.48.06.pngDigital Signage-Videowall Ekranlar Kullanım Alanları

Bilgiyi doğrudan iletim anlamında yapılan yatırımlarda, toplu taşıma araçlarının istasyon ve durakları, hastaneler ve kamu kurumları başlıca uygulama alanları içerisinde yer almaktadır. Arka planda çalışan yazılım desteği ile hiyerarşik olarak videowall ve ekranlarınızı yönetebilir, operasyonunuzun bulunduğu bölgeye göre içerik düzenleyebilir ve istediğiniz zaman aralığında yayınlayabilirsiniz. Digital Signage - Ekran ve İçerik yönetimi artık lüksten ziyade bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. İstediğiniz bilgiyi istediğiniz zaman iletmek ve yönlendirmek artık sizin elinizde. Bunu ön gören çözüm ortaklarımız mağaza ve toplantı odaları gibi başka birçok alanda tercihlerini bu ihtiyaç doğrultusunda Luna Bilişim ve Luna Medya ile iş birliği kurarak gidermeye karar verdiler. Luna Medya, ekranlarınızın kurulumu, servisi ve yazılım desteği ile en uygun çözümü sağlamaktadır.

Ekran ve İçerik Yönetimi Yazılım Çözümleri

Ekran ve içerik yönetimi yazılımları, hangi içeriklerin nerede ve ne zaman oynatılacağını düzenler ve gerekli yönlendirmeyi yapar. Bu yazılım sayesinde, video, fotoğraf, hareketli (örn., Flash) grafik ya da bir dijital içerik kitaplığından başka bir içerik seçilebilir ve seçilen içeriğin belirli bir zamanda ve yerde, belirli bir ekranda görüntülenmesi sağlanır. Bu sayede, birden fazla hatta binlerce ekranları birbirinden bağımsız olarak yönetebilir, programlayabilir, açıp kapatabilirsiniz. Luna Medya olarak doğru bilginin ve reklamlarınızın doğru zamanda, hedef kitleye ulaştırılmasını sağlayan bu yazılımlar sayesinde, içeriği tek bir merkezden yönetebileceğiniz gibi farklı türlerdeki görüntüleme araçlarının oluşturduğu yüzlerce ekrandan meydana gelen digital signage ağınızı sizin için projelendiriyor ve oluşturuyoruz.