MENÜ

Günümüzde bilgi akşını takip etmek için sizce hangi araçları kullanmalıyız?  Hangi araçlar ile daha çok tüketiciye dokunabilir ve doğru bilgilendirme yapabiliriz? Bu soruların arkasında yatan cevap “Görsel İletişim”. Ne kadar dikkat çekmek istediğiniz ile doğru orantılı olarak artan pazarlama ve görsel iletişim ihtiyaçlarınızı doğrudan gidermek için Digital Signage başlığı altındaki kırılımlardan faydalanmak artık kaçınılmaz oldu. 

Bilgiyi doğrudan iletim anlamında yapılan yatırımlarda, toplu taşıma araçlarının istasyon ve durakları, hastaneler ve kamu kurumları başlıca uygulama alanları içerisinde yer almaktadır. Arka planda çalışan yazılım desteği ile hiyerarşik olarak videowall ve ekranlarınızı yönetebilir, operasyonunuzun bulunduğu bölgeye göre içerik düzenleyebilir ve istediğiniz zaman aralığında yayınlayabilirsiniz.
Digital Signage - Ekran ve İçerik yönetimi artık lüksten ziyade bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. İstediğiniz bilgiyi istediğiniz zaman iletmek ve yönlendirmek artık sizin elinizde. Bunu ön gören birçok müşterimiz tercihlerini bu ihtiyaç doğrultusunda Luna Bilişim ile iş birliği kurarak gidermeye karar verdiler...

Luna Bilişim olarak ihtiyacınıza uygun ekranların (videowall, LED vs.) kurulumunu, servis ve yazılım desteğini uzman ve tecrübeli kadromuz ile sağlayarak yolumuza devam ediyoruz.